активнаООДЕИК 111563727
П ЕНД Т
разчетени 18 файла·2007–2025·0 от 18 години с напълно потвърдени числа
2025 г. на един поглед
промяната е спрямо 2024 г.Приходи от продажби
100 хил. €
▼ 23 %
Финансов резултат
1 534 €
1533,88 €
Активи
39 хил. €
▲ 19 %
Собствен капитал
34 хил. €
▲ 4,7 %
Показателите по години
Промяна спрямо предната година:
| Показател | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Приходи от продажби | 104 304 € | 153 899 €▲ 48 % | 198 381 €▲ 29 % | 134 981 €▼ 32 % | 129 357 €▼ 4,2 % | 99 702 €▼ 23 % |
| Финансов резултат | 1534 €▼ 25 % | 2045 €▲ 33 % | 3068 €▲ 50 % | 1534 €▼ 50 % | 1534 € | 1534 € |
| Активи | 31 189 € | 29 655 €▼ 4,9 % | 32 211 €▲ 8,6 % | 34 257 €▲ 6,3 % | 32 723 €▼ 4,5 % | 38 858 €▲ 19 % |
| Собствен капитал | 24 542 €▲ 4,3 % | 26 587 €▲ 8,3 % | 29 655 €▲ 12 % | 31 189 €▲ 5,2 % | 32 723 €▲ 4,9 % | 34 257 €▲ 4,7 % |
| Задължения | 6647 €▼ 19 % | 3068 €▼ 54 % | 1534 €▼ 50 % | 3068 €▲ 100 % | — | 4602 € |
| Парични средства | 6647 €▲ 8,3 % | 1023 €▼ 85 % | 9715 €▲ 850 % | 8692 €▼ 11 % | 4090 €▼ 53 % | 8692 €▲ 113 % |
| Разходи за персонал | 3579 € | 2556 €▼ 29 % | — | 5113 € | 6136 €▲ 20 % | 7669 €▲ 25 % |
| Числата се събират | 15 от 16 | 7 от 10 | 9 от 12 | 13 от 16 | 14 от 16 | 15 от 16 |
| Документи | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ |
Една колона на година, събрана от всички документи за годината (балансът, отчетът за приходите и разходите и приложенията са отделни файлове в регистъра). Числата са разчетени автоматично от сканираните отчети и са в евро; отчетите в левове са превърнати по фиксирания курс 1 € = 1,95583 лв. „Числата се събират“ показва колко от сборовете на формите на НСИ се потвърждават от прочетените редове; зелена стрелка значи „по-добре“, затова по-малките задължения са зелени. При съмнение отворете документа.