активнаООДЕИК 112589479

ИВАНОВИ ИНВЕСТ

разчетени 16 от 42 файла·2007–2024·2 от 11 години с напълно потвърдени числа

2024 г. на един поглед

промяната е спрямо 2023 г.
Приходи от продажби
23 хил. €
▲ 125 %
Финансов резултат
5 113 €
▲ 167 %
Активи
70 хил. €
▲ 145 %
Собствен капитал
26 хил. €
▲ 24 %
Приходи от продажби по годинипоследните 8 години
Приходи от продажби по години: 2017 5 624 €, 2018 13 хил. €, 2019 10 хил. €, 2020 18 хил. €, 2021 34 хил. €, 2022 6 647 €, 2023 10 хил. €, 2024 23 хил. €020 хил. €40 хил. €2017: 5 624 €20172018: 13 хил. €20182019: 10 хил. €20192020: 18 хил. €20202021: 34 хил. €34 хил. €20212022: 6 647 €20222023: 10 хил. €20232024: 23 хил. €23 хил. €2024
Финансов резултат по години
Финансов резултат по години: 2013 1 023 €, 2016 −3 579 €, 2017 22 хил. €, 2019 511 €, 2020 5 624 €, 2023 −7 669 €, 2024 5 113 €−20 хил. €020 хил. €40 хил. €2013: 1 023 €20132016: −3 579 €20162017: 22 хил. €22 хил. €20172019: 511 €20192020: 5 624 €20202023: −7 669 €20232024: 5 113 €5 113 €2024

Показателите по години

Промяна спрямо предната година:
Показател201920202021202220232024
Приходи от продажби10 226 €▼ 23 %17 895 €▲ 75 %34 257 €▲ 91 %6647 €▼ 81 %10 226 €▲ 54 %23 008 €▲ 125 %
Финансов резултат511 €5624 €▲ 1000 %——-7669 €5113 €▲ 167 %
Активи24 031 €▲ 2,2 %37 836 €▲ 57 %29 144 €▼ 23 %29 144 €28 632 €▼ 1,8 %70 047 €▲ 145 %
Собствен капитал23 519 €▲ 2,2 %—28 632 €—20 963 €26 076 €▲ 24 %
Задължения511 €8692 €▲ 1600 %511 €▼ 94 %—5624 €43 971 €▲ 682 %
Парични средства4602 €▼ 18 %1534 €▼ 67 %1023 €▼ 33 %8181 €▲ 700 %3068 €▼ 63 %3579 €▲ 17 %
Разходи за персонал5624 €▼ 8,3 %6136 €▲ 9,1 %6136 €—6136 €19 940 €▲ 225 %
Числата се събират15 от 1511 от 1311 от 12—15 от 1614 от 16
ДокументиГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗

Една колона на година, събрана от всички документи за годината (балансът, отчетът за приходите и разходите и приложенията са отделни файлове в регистъра). Числата са разчетени автоматично от сканираните отчети и са в евро; отчетите в левове са превърнати по фиксирания курс 1 € = 1,95583 лв. „Числата се събират“ показва колко от сборовете на формите на НСИ се потвърждават от прочетените редове; зелена стрелка значи „по-добре“, затова по-малките задължения са зелени. При съмнение отворете документа.