активнаЕООДЕИК 121130749

АУТО ЛОКС

разчетени 14 файла·2011–2024·3 от 13 години с напълно потвърдени числа

2024 г. на един поглед

промяната е спрямо 2023 г.
Приходи от продажби
12 хил. €
11 759,71 €
Финансов резултат
1 023 €
▲ 100 %
Активи
37 хил. €
▲ 2,9 %
Собствен капитал
36 хил. €
▲ 1,4 %
Приходи от продажби по годинипоследните 8 години
Приходи от продажби по години: 2014 14 хил. €, 2015 15 хил. €, 2016 13 хил. €, 2017 12 хил. €, 2018 16 хил. €, 2019 17 хил. €, 2020 12 хил. €, 2024 12 хил. €010 хил. €20 хил. €2014: 14 хил. €20142015: 15 хил. €20152016: 13 хил. €20162017: 12 хил. €20172018: 16 хил. €20182019: 17 хил. €17 хил. €20192020: 12 хил. €20202024: 12 хил. €12 хил. €2024
Финансов резултат по годинипоследните 8 години
Финансов резултат по години: 2015 3 068 €, 2017 511 €, 2018 3 068 €, 2019 3 579 €, 2020 1 534 €, 2021 1 534 €, 2023 511 €, 2024 1 023 €02 000 €4 000 €2015: 3 068 €20152017: 511 €20172018: 3 068 €20182019: 3 579 €3 579 €20192020: 1 534 €20202021: 1 534 €20212023: 511 €20232024: 1 023 €1 023 €2024

Показателите по години

Промяна спрямо предната година:
Показател201920202021202220232024
Приходи от продажби16 873 €▲ 6,5 %11 760 €▼ 30 %———11 760 €
Финансов резултат3579 €▲ 17 %1534 €▼ 57 %1534 €—511 €1023 €▲ 100 %
Активи32 723 €▲ 14 %34 257 €▲ 4,7 %35 279 €▲ 3 %35 279 €35 790 €▲ 1,4 %36 813 €▲ 2,9 %
Собствен капитал31 700 €▲ 15 %33 234 €▲ 4,8 %34 768 €▲ 4,6 %34 768 €35 279 €▲ 1,5 %35 790 €▲ 1,4 %
Задължения1023 €1023 €511 €▼ 50 %—511 €1023 €▲ 100 %
Парични средства32 211 €▲ 17 %32 723 €▲ 1,6 %33 234 €▲ 1,6 %32 723 €▼ 1,5 %32 723 €33 234 €▲ 1,6 %
Разходи за персонал511 €4602 €▲ 800 %———7158 €
Числата се събират15 от 1613 от 1610 от 104 от 610 от 1016 от 16
ДокументиГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗

Една колона на година, събрана от всички документи за годината (балансът, отчетът за приходите и разходите и приложенията са отделни файлове в регистъра). Числата са разчетени автоматично от сканираните отчети и са в евро; отчетите в левове са превърнати по фиксирания курс 1 € = 1,95583 лв. „Числата се събират“ показва колко от сборовете на формите на НСИ се потвърждават от прочетените редове; зелена стрелка значи „по-добре“, затова по-малките задължения са зелени. При съмнение отворете документа.