активнаЕООДЕИК 126529595
ВИВА
разчетени 18 файла·2007–2024·5 от 18 години с напълно потвърдени числа
2024 г. на един поглед
промяната е спрямо 2023 г.Приходи от продажби
19 хил. €
▲ 2,8 %
Финансов резултат
17 хил. €
▲ 3,1 %
Активи
19 хил. €
▲ 5,6 %
Собствен капитал
18 хил. €
▲ 9,4 %
Показателите по години
Промяна спрямо предната година:
| Показател | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Приходи от продажби | 10 737 €▲ 11 % | 12 271 €▲ 14 % | 12 782 €▲ 4,2 % | 14 316 €▲ 12 % | 18 407 €▲ 29 % | 18 918 €▲ 2,8 % |
| Финансов резултат | 9715 €▲ 19 % | 10 737 €▲ 11 % | 11 248 €▲ 4,8 % | 12 782 €▲ 14 % | 16 361 €▲ 28 % | 16 873 €▲ 3,1 % |
| Активи | 36 302 €▲ 37 % | 37 324 €▲ 2,8 % | 37 836 €▲ 1,4 % | 27 098 €▼ 28 % | 18 407 €▼ 32 % | 19 429 €▲ 5,6 % |
| Собствен капитал | 35 279 €▲ 38 % | 35 790 €▲ 1,4 % | 36 302 €▲ 1,4 % | 26 076 €▼ 28 % | 16 361 €▼ 37 % | 17 895 €▲ 9,4 % |
| Задължения | 1023 € | 1534 €▲ 50 % | 1534 € | 1023 €▼ 33 % | 2045 €▲ 100 % | 1534 €▼ 25 % |
| Парични средства | 36 302 €▲ 37 % | 37 324 €▲ 2,8 % | 37 324 € | 27 098 €▼ 27 % | 18 407 €▼ 32 % | 19 429 €▲ 5,6 % |
| Разходи за персонал | — | — | — | — | — | — |
| Числата се събират | 13 от 15 | 14 от 15 | 13 от 15 | 13 от 13 | 13 от 14 | 11 от 13 |
| Документи | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ |
Една колона на година, събрана от всички документи за годината (балансът, отчетът за приходите и разходите и приложенията са отделни файлове в регистъра). Числата са разчетени автоматично от сканираните отчети и са в евро; отчетите в левове са превърнати по фиксирания курс 1 € = 1,95583 лв. „Числата се събират“ показва колко от сборовете на формите на НСИ се потвърждават от прочетените редове; зелена стрелка значи „по-добре“, затова по-малките задължения са зелени. При съмнение отворете документа.