активнаООДЕИК 130158434
НЮ МОМЕНТ НЮ АЙДИАС КОМПАНИ
разчетени 23 файла·2007–2024·2 от 18 години с напълно потвърдени числа
2024 г. на един поглед
промяната е спрямо 2023 г.Приходи от продажби
3,3 млн €
▲ 17 %
Финансов резултат
370 хил. €
▲ 12 %
Активи
1,2 млн €
▲ 18 %
Собствен капитал
370 хил. €
▲ 12 %
Показателите по години
Промяна спрямо предната година:
| Показател | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Приходи от продажби | 3 412 873 €▼ 4,5 % | 1 893 314 €▼ 45 % | 1 768 047 €▼ 6,6 % | 2 138 223 €▲ 21 % | 2 775 804 €▲ 30 % | 3 257 441 €▲ 17 % |
| Финансов резултат | -20 452 €▼ 153 % | 58 799 €▲ 388 % | 116 063 €▲ 97 % | 157 989 €▲ 36 % | 331 317 €▲ 110 % | 369 664 €▲ 12 % |
| Активи | 836 474 €▼ 34 % | 33 234 €▼ 96 % | 803 240 € | 842 098 €▲ 4,8 % | 983 726 €▲ 17 % | 1 161 144 €▲ 18 % |
| Собствен капитал | -20 452 €▼ 153 % | 223 946 €▲ 1195 % | 116 063 €▼ 48 % | 157 989 €▲ 36 % | 331 317 €▲ 110 % | 369 664 €▲ 12 % |
| Задължения | — | 450 959 € | — | — | — | — |
| Парични средства | 62 378 €▼ 37 % | 1 032 810 €▲ 1556 % | 337 453 €▼ 67 % | 518 450 €▲ 54 % | 81 295 €▼ 84 % | 265 360 €▲ 226 % |
| Разходи за персонал | — | — | — | — | — | — |
| Числата се събират | — | — | — | — | — | — |
| Документи | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ |
Една колона на година, събрана от всички документи за годината (балансът, отчетът за приходите и разходите и приложенията са отделни файлове в регистъра). Числата са разчетени автоматично от сканираните отчети и са в евро; отчетите в левове са превърнати по фиксирания курс 1 € = 1,95583 лв. „Числата се събират“ показва колко от сборовете на формите на НСИ се потвърждават от прочетените редове; зелена стрелка значи „по-добре“, затова по-малките задължения са зелени. При съмнение отворете документа.