активнаЕООДЕИК 131074957

МЕДИЯ-КСВ

разчетени 20 файла·2007–2025·0 от 19 години с напълно потвърдени числа

2025 г. на един поглед

промяната е спрямо 2024 г.
Приходи от продажби
6 647 €
▼ 13 %
Финансов резултат
511 €
511,29 €
Активи
3 068 €
▼ 25 %
Собствен капитал
—
няма в прочетените документи
Приходи от продажби по годинипоследните 8 години
Приходи от продажби по години: 2018 35 хил. €, 2019 27 хил. €, 2020 12 хил. €, 2021 10 хил. €, 2022 19 хил. €, 2023 17 хил. €, 2024 7 669 €, 2025 6 647 €020 хил. €40 хил. €2018: 35 хил. €35 хил. €20182019: 27 хил. €20192020: 12 хил. €20202021: 10 хил. €20212022: 19 хил. €20222023: 17 хил. €20232024: 7 669 €20242025: 6 647 €6 647 €2025
Финансов резултат по годинипоследните 8 години
Финансов резултат по години: 2018 8 181 €, 2019 6 136 €, 2020 2 045 €, 2021 −3 068 €, 2022 2 556 €, 2023 1 534 €, 2024 511 €, 2025 511 €−5 000 €05 000 €10 хил. €2018: 8 181 €8 181 €20182019: 6 136 €20192020: 2 045 €20202021: −3 068 €20212022: 2 556 €20222023: 1 534 €20232024: 511 €20242025: 511 €511 €2025

Показателите по години

Промяна спрямо предната година:
Показател202020212022202320242025
Приходи от продажби12 271 €▼ 55 %10 226 €▼ 17 %18 918 €▲ 85 %17 384 €▼ 8,1 %7669 €▼ 56 %6647 €▼ 13 %
Финансов резултат2045 €▼ 67 %-3068 €▼ 250 %2556 €▲ 183 %1534 €▼ 40 %511 €▼ 67 %511 €
Активи17 384 €▲ 6,3 %10 226 €▼ 41 %11 248 €▲ 10 %4090 €▼ 64 %4090 €3068 €▼ 25 %
Собствен капитал16 873 €▲ 14 %8692 €▼ 48 %11 248 €▲ 29 %4090 €▼ 64 %——
Задължения511 €▼ 67 %1534 €▲ 200 %————
Парични средства16 873 €▲ 3,1 %8181 €▼ 52 %11 248 €▲ 37 %1534 €▼ 86 %2045 €▲ 33 %1023 €▼ 50 %
Разходи за персонал3579 €2556 €▼ 29 %————
Числата се събират13 от 1411 от 1612 от 149 от 128 от 913 от 14
ДокументиГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗Файл 1 ↗Файл 2 ↗ГФО ↗ГФО ↗

Една колона на година, събрана от всички документи за годината (балансът, отчетът за приходите и разходите и приложенията са отделни файлове в регистъра). Числата са разчетени автоматично от сканираните отчети и са в евро; отчетите в левове са превърнати по фиксирания курс 1 € = 1,95583 лв. „Числата се събират“ показва колко от сборовете на формите на НСИ се потвърждават от прочетените редове; зелена стрелка значи „по-добре“, затова по-малките задължения са зелени. При съмнение отворете документа.