активнаООДЕИК 200133650

НЕНОВИ 2008

разчетени 17 файла·2008–2024·1 от 17 години с напълно потвърдени числа

2024 г. на един поглед

промяната е спрямо 2023 г.
Приходи от продажби
6 136 €
6135,50 €
Финансов резултат
5 113 €
▲ 400 %
Активи
39 хил. €
▲ 17 %
Собствен капитал
38 хил. €
▲ 15 %
Приходи от продажби по годинипоследните 8 години
Приходи от продажби по години: 2016 21 хил. €, 2017 4 090 €, 2018 511 €, 2019 8 692 €, 2021 3 068 €, 2022 23 хил. €, 2023 6 136 €, 2024 6 136 €010 хил. €20 хил. €30 хил. €2016: 21 хил. €20162017: 4 090 €20172018: 511 €20182019: 8 692 €20192021: 3 068 €20212022: 23 хил. €23 хил. €20222023: 6 136 €20232024: 6 136 €6 136 €2024
Финансов резултат по годинипоследните 8 години
Финансов резултат по години: 2016 7 669 €, 2017 511 €, 2019 5 624 €, 2020 −1 534 €, 2021 2 556 €, 2022 15 хил. €, 2023 1 023 €, 2024 5 113 €−10 хил. €010 хил. €20 хил. €2016: 7 669 €20162017: 511 €20172019: 5 624 €20192020: −1 534 €20202021: 2 556 €20212022: 15 хил. €15 хил. €20222023: 1 023 €20232024: 5 113 €5 113 €2024

Показателите по години

Промяна спрямо предната година:
Показател201920202021202220232024
Приходи от продажби8692 €▲ 1600 %—3068 €23 008 €▲ 650 %6136 €▼ 73 %6136 €
Финансов резултат5624 €-1534 €▼ 127 %2556 €▲ 267 %15 339 €▲ 500 %1023 €▼ 93 %5113 €▲ 400 %
Активи19 940 €▲ 50 %15 850 €▼ 21 %16 873 €▲ 6,5 %34 257 €▲ 103 %33 234 €▼ 3 %38 858 €▲ 17 %
Собствен капитал17 384 €▲ 62 %15 850 €▼ 8,8 %16 873 €▲ 6,5 %32 723 €▲ 94 %33 234 €▲ 1,6 %38 347 €▲ 15 %
Задължения2556 €——1534 €——
Парични средства18 918 €▲ 61 %14 827 €▼ 22 %16 873 €▲ 14 %17 895 €▲ 6,1 %15 339 €▼ 14 %20 963 €▲ 37 %
Разходи за персонал——————
Числата се събират11 от 1413 от 1412 от 1414 от 1414 от 1614 от 15
ДокументиГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗

Една колона на година, събрана от всички документи за годината (балансът, отчетът за приходите и разходите и приложенията са отделни файлове в регистъра). Числата са разчетени автоматично от сканираните отчети и са в евро; отчетите в левове са превърнати по фиксирания курс 1 € = 1,95583 лв. „Числата се събират“ показва колко от сборовете на формите на НСИ се потвърждават от прочетените редове; зелена стрелка значи „по-добре“, затова по-малките задължения са зелени. При съмнение отворете документа.