активнаЕООДЕИК 201017588
КМВ ГРУП - 08
разчетени 22 файла·2010–2024·2 от 15 години с напълно потвърдени числа
2024 г. на един поглед
промяната е спрямо 2023 г.Приходи от продажби
50 хил. €
▲ 4,3 %
Финансов резултат
19 хил. €
▲ 19 %
Активи
26 хил. €
▼ 42 %
Собствен капитал
19 хил. €
▼ 53 %
Показателите по години
Промяна спрямо предната година:
| Показател | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Приходи от продажби | 16 873 €▼ 23 % | 24 031 €▲ 42 % | 24 542 €▲ 2,1 % | 25 565 €▲ 4,2 % | 47 550 €▲ 86 % | 49 595 €▲ 4,3 % |
| Финансов резултат | 6647 € | 3579 €▼ 46 % | 511 €▼ 86 % | 511 € | 15 850 € | 18 918 €▲ 19 % |
| Активи | 21 986 €▲ 48 % | 26 076 €▲ 19 % | 26 076 € | 26 587 €▲ 2 % | 43 971 €▲ 65 % | 25 565 €▼ 42 % |
| Собствен капитал | 20 963 €▲ 46 % | 24 031 €▲ 15 % | 24 542 €▲ 2,1 % | 25 053 €▲ 2,1 % | 40 392 €▲ 61 % | 18 918 €▼ 53 % |
| Задължения | 1023 € | 2045 €▲ 100 % | 1534 €▼ 25 % | 1534 € | 3579 €▲ 133 % | 6647 €▲ 86 % |
| Парични средства | 21 986 € | 22 497 €▲ 2,3 % | 25 053 €▲ 11 % | 26 076 €▲ 4,1 % | 14 316 €▼ 45 % | 20 963 €▲ 46 % |
| Разходи за персонал | 2556 € | 12 782 €▲ 400 % | 19 429 €▲ 52 % | 20 452 €▲ 5,3 % | 21 474 €▲ 5 % | 19 940 €▼ 7,1 % |
| Числата се събират | 14 от 16 | 14 от 16 | 14 от 16 | 15 от 16 | 13 от 16 | 16 от 16 |
| Документи | ГФО ↗ | Файл 1 ↗Файл 2 ↗ | Файл 1 ↗Файл 2 ↗ | Файл 1 ↗Файл 2 ↗ | Файл 1 ↗Файл 2 ↗ | ГФО ↗ |
Една колона на година, събрана от всички документи за годината (балансът, отчетът за приходите и разходите и приложенията са отделни файлове в регистъра). Числата са разчетени автоматично от сканираните отчети и са в евро; отчетите в левове са превърнати по фиксирания курс 1 € = 1,95583 лв. „Числата се събират“ показва колко от сборовете на формите на НСИ се потвърждават от прочетените редове; зелена стрелка значи „по-добре“, затова по-малките задължения са зелени. При съмнение отворете документа.