активнаЕООДЕИК 201339048
СЪНИ-М 2009
разчетени 14 файла·2011–2024·8 от 14 години с напълно потвърдени числа
2024 г. на един поглед
промяната е спрямо 2023 г.Приходи от продажби
34 хил. €
▲ 9,8 %
Финансов резултат
6 136 €
▲ 9,1 %
Активи
12 хил. €
▲ 20 %
Собствен капитал
6 136 €
▼ 29 %
Показателите по години
Промяна спрямо предната година:
| Показател | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Приходи от продажби | 21 986 €▲ 30 % | 19 429 €▼ 12 % | 23 008 €▲ 18 % | 21 986 €▼ 4,4 % | 31 189 €▲ 42 % | 34 257 €▲ 9,8 % |
| Финансов резултат | 3068 €▲ 50 % | 2556 €▼ 17 % | 2556 € | 3068 €▲ 20 % | 5624 €▲ 83 % | 6136 €▲ 9,1 % |
| Активи | 8181 €▼ 5,9 % | 9203 €▲ 13 % | 9715 €▲ 5,6 % | 9715 € | 10 226 €▲ 5,3 % | 12 271 €▲ 20 % |
| Собствен капитал | 7158 €▲ 17 % | 5624 €▼ 21 % | 5113 €▼ 9,1 % | 5624 €▲ 10 % | 8692 €▲ 55 % | 6136 €▼ 29 % |
| Задължения | 1023 €▼ 60 % | 3579 €▲ 250 % | 4602 €▲ 29 % | 4090 €▼ 11 % | 1534 €▼ 63 % | 6136 €▲ 300 % |
| Парични средства | 2556 € | 511 €▼ 80 % | — | 2556 € | 3068 €▲ 20 % | 1534 €▼ 50 % |
| Разходи за персонал | 8181 €▲ 6,7 % | 9715 €▲ 19 % | 10 226 €▲ 5,3 % | 10 737 €▲ 5 % | 11 248 €▲ 4,8 % | 17 895 €▲ 59 % |
| Числата се събират | 15 от 16 | 14 от 15 | 15 от 16 | 16 от 16 | 16 от 16 | 16 от 16 |
| Документи | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ |
Една колона на година, събрана от всички документи за годината (балансът, отчетът за приходите и разходите и приложенията са отделни файлове в регистъра). Числата са разчетени автоматично от сканираните отчети и са в евро; отчетите в левове са превърнати по фиксирания курс 1 € = 1,95583 лв. „Числата се събират“ показва колко от сборовете на формите на НСИ се потвърждават от прочетените редове; зелена стрелка значи „по-добре“, затова по-малките задължения са зелени. При съмнение отворете документа.