активнаЕООДЕИК 202375218
МЪЗИ
разчетени 12 файла·2013–2025·4 от 12 години с напълно потвърдени числа
2025 г. на един поглед
промяната е спрямо 2024 г.Приходи от продажби
43 хил. €
▲ 546 %
Финансов резултат
7 158 €
▲ 380 %
Активи
33 хил. €
▲ 27 %
Собствен капитал
32 хил. €
▲ 29 %
Показателите по години
Промяна спрямо предната година:
| Показател | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Приходи от продажби | 24 031 €▲ 21 % | 25 565 €▲ 6,4 % | 25 565 € | 47 039 €▲ 84 % | 6647 €▼ 86 % | 42 949 €▲ 546 % |
| Финансов резултат | 4602 €▼ 68 % | 6647 €▲ 44 % | 13 805 €▲ 108 % | 25 565 €▲ 85 % | -2556 €▼ 110 % | 7158 €▲ 380 % |
| Активи | 64 934 €▼ 7,3 % | 51 129 €▼ 21 % | 22 497 €▼ 56 % | 32 723 €▲ 45 % | 26 076 €▼ 20 % | 33 234 €▲ 27 % |
| Собствен капитал | 61 355 €▼ 9,1 % | 47 039 €▼ 23 % | 17 895 €▼ 62 % | 27 098 €▲ 51 % | 24 542 €▼ 9,4 % | 31 700 €▲ 29 % |
| Задължения | 2556 €▲ 67 % | 3068 €▲ 20 % | 4602 €▲ 50 % | 5624 €▲ 22 % | 1534 €▼ 73 % | 1534 € |
| Парични средства | 40 392 €▼ 15 % | 30 678 €▼ 24 % | 2045 €▼ 93 % | 32 211 €▲ 1475 % | 9203 €▼ 71 % | 16 361 €▲ 78 % |
| Разходи за персонал | 5624 €▲ 267 % | 7158 €▲ 27 % | 3068 €▼ 57 % | 10 737 €▲ 250 % | 2556 €▼ 76 % | 11 760 €▲ 360 % |
| Числата се събират | 11 от 13 | 12 от 12 | 15 от 16 | 14 от 15 | 12 от 16 | 13 от 14 |
| Документи | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ | ГФО ↗ |
Една колона на година, събрана от всички документи за годината (балансът, отчетът за приходите и разходите и приложенията са отделни файлове в регистъра). Числата са разчетени автоматично от сканираните отчети и са в евро; отчетите в левове са превърнати по фиксирания курс 1 € = 1,95583 лв. „Числата се събират“ показва колко от сборовете на формите на НСИ се потвърждават от прочетените редове; зелена стрелка значи „по-добре“, затова по-малките задължения са зелени. При съмнение отворете документа.