активнаЕООДЕИК 202873507

НИМИР

разчетени 12 файла·2014–2025·2 от 12 години с напълно потвърдени числа

2025 г. на един поглед

промяната е спрямо 2024 г.
Приходи от продажби
242 хил. €
▲ 262 %
Финансов резултат
55 хил. €
Активи
19 хил. €
▲ 153 %
Собствен капитал
—
няма в прочетените документи
Приходи от продажби по годинипоследните 8 години
Приходи от продажби по години: 2018 44 хил. €, 2019 54 хил. €, 2020 48 хил. €, 2021 64 хил. €, 2022 62 хил. €, 2023 64 хил. €, 2024 67 хил. €, 2025 242 хил. €0100 хил. €200 хил. €300 хил. €2018: 44 хил. €20182019: 54 хил. €20192020: 48 хил. €20202021: 64 хил. €20212022: 62 хил. €20222023: 64 хил. €20232024: 67 хил. €20242025: 242 хил. €242 хил. €2025
Финансов резултат по годинипоследните 8 години
Финансов резултат по години: 2018 −2 556 €, 2019 1 023 €, 2020 1 023 €, 2021 511 €, 2022 1 023 €, 2023 511 €, 2024 511 €, 2025 55 хил. €−20 хил. €020 хил. €40 хил. €60 хил. €2018: −2 556 €20182019: 1 023 €20192020: 1 023 €20202021: 511 €20212022: 1 023 €20222023: 511 €20232024: 511 €20242025: 55 хил. €55 хил. €2025

Показателите по години

Промяна спрямо предната година:
Показател202020212022202320242025
Приходи от продажби47 550 €▼ 11 %64 423 €▲ 35 %62 378 €▼ 3,2 %64 423 €▲ 3,3 %66 979 €▲ 4 %242 352 €▲ 262 %
Финансов резултат1023 €511 €▼ 50 %1023 €▲ 100 %511 €▼ 50 %511 €54 708 €
Активи6136 €▲ 20 %6647 €▲ 8,3 %7158 €▲ 7,7 %7669 €▲ 7,1 %7669 €19 429 €▲ 153 %
Собствен капитал5113 €5624 €▲ 10 %6647 €▲ 18 %7158 €▲ 7,7 %7669 €▲ 7,1 %—
Задължения—1023 €511 €▼ 50 %511 €—15 850 €
Парични средства2556 €1023 €▼ 60 %—3579 €3579 €—
Разходи за персонал12 271 €14 316 €▲ 17 %6136 €▼ 57 %6136 €—31 700 €
Числата се събират11 от 1511 от 1210 от 1013 от 167 от 134 от 11
ДокументиГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗

Една колона на година, събрана от всички документи за годината (балансът, отчетът за приходите и разходите и приложенията са отделни файлове в регистъра). Числата са разчетени автоматично от сканираните отчети и са в евро; отчетите в левове са превърнати по фиксирания курс 1 € = 1,95583 лв. „Числата се събират“ показва колко от сборовете на формите на НСИ се потвърждават от прочетените редове; зелена стрелка значи „по-добре“, затова по-малките задължения са зелени. При съмнение отворете документа.