активнаЕООДЕИК 203034077

НЮ КРЕАТИВ

разчетени 11 файла·2014–2024·1 от 11 години с напълно потвърдени числа

2023 г. на един поглед

промяната е спрямо 2022 г.
Приходи от продажби
19 хил. €
▲ 42 %
Финансов резултат
3 579 €
3579,04 €
Активи
37 хил. €
▼ 13 %
Собствен капитал
3 579 €
▼ 42 %
Приходи от продажби по годинипоследните 8 години
Приходи от продажби по години: 2016 11 хил. €, 2017 15 хил. €, 2018 12 хил. €, 2019 12 хил. €, 2020 15 хил. €, 2021 23 хил. €, 2022 13 хил. €, 2023 19 хил. €010 хил. €20 хил. €30 хил. €2016: 11 хил. €20162017: 15 хил. €20172018: 12 хил. €20182019: 12 хил. €20192020: 15 хил. €20202021: 23 хил. €23 хил. €20212022: 13 хил. €20222023: 19 хил. €19 хил. €2023
Финансов резултат по години
Финансов резултат по години: 2015 21 хил. €, 2016 2 045 €, 2019 2 045 €, 2020 2 045 €, 2021 3 579 €, 2023 3 579 €010 хил. €20 хил. €30 хил. €2015: 21 хил. €21 хил. €20152016: 2 045 €20162019: 2 045 €20192020: 2 045 €20202021: 3 579 €20212023: 3 579 €3 579 €2023

Показателите по години

Промяна спрямо предната година:
Показател201920202021202220232024
Приходи от продажби11 760 €14 827 €▲ 26 %23 008 €▲ 55 %13 294 €▼ 42 %18 918 €▲ 42 %—
Финансов резултат2045 €2045 €3579 €▲ 75 %—3579 €—
Активи13 294 €▲ 73 %11 760 €▼ 12 %11 760 €42 949 €▲ 265 %37 324 €▼ 13 %32 211 €▼ 14 %
Собствен капитал9203 €▲ 29 %11 248 €▲ 22 %10 737 €▼ 4,5 %6136 €▼ 43 %3579 €▼ 42 %1534 €▼ 57 %
Задължения4090 €▲ 700 %511 €▼ 88 %1023 €▲ 100 %36 813 €33 234 €▼ 9,7 %30 678 €▼ 7,7 %
Парични средства3579 €▼ 53 %2556 €▼ 29 %8692 €▲ 240 %511 €▼ 94 %4090 €▲ 700 %1023 €▼ 75 %
Разходи за персонал6136 €▲ 71 %5624 €▼ 8,3 %6136 €▲ 9,1 %4090 €▼ 33 %3579 €▼ 12 %—
Числата се събират11 от 1410 от 1213 от 148 от 1110 от 1211 от 13
ДокументиГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗ГФО ↗

Една колона на година, събрана от всички документи за годината (балансът, отчетът за приходите и разходите и приложенията са отделни файлове в регистъра). Числата са разчетени автоматично от сканираните отчети и са в евро; отчетите в левове са превърнати по фиксирания курс 1 € = 1,95583 лв. „Числата се събират“ показва колко от сборовете на формите на НСИ се потвърждават от прочетените редове; зелена стрелка значи „по-добре“, затова по-малките задължения са зелени. При съмнение отворете документа.