активнаЕООДЕИК 204639474
ЮНЕЛ ГРУП
разчетени 16 файла·2017–2024·1 от 8 години с напълно потвърдени числа
2024 г. на един поглед
промяната е спрямо 2023 г.Приходи от продажби
79 хил. €
▲ 115 %
Финансов резултат
11 хил. €
▼ 28 %
Активи
28 хил. €
▲ 45 %
Собствен капитал
27 хил. €
▲ 68 %
Показателите по години
Промяна спрямо предната година:
| Показател | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Приходи от продажби | 5624 €▼ 73 % | 7669 €▲ 36 % | 9203 €▲ 20 % | 18 918 €▲ 106 % | 36 813 €▲ 95 % | 79 250 €▲ 115 % |
| Финансов резултат | -4602 €▼ 229 % | -3579 €▲ 22 % | 1534 €▲ 143 % | 7158 €▲ 367 % | 14 827 €▲ 107 % | 10 737 €▼ 28 % |
| Активи | 1534 € | 1534 € | 1534 € | 6136 €▲ 300 % | 19 429 €▲ 217 % | 28 121 €▲ 45 % |
| Собствен капитал | — | 1534 € | 1023 €▼ 33 % | 5113 €▲ 400 % | 15 850 €▲ 210 % | 26 587 €▲ 68 % |
| Задължения | 0 € | — | 511 € | 1023 €▲ 100 % | 3579 €▲ 250 % | 1534 €▼ 57 % |
| Парични средства | 0 € | 1023 € | 511 €▼ 50 % | 5113 €▲ 900 % | 15 850 €▲ 210 % | 25 053 €▲ 58 % |
| Разходи за персонал | 3579 €▲ 17 % | 4090 €▲ 14 % | 5113 €▲ 25 % | 5624 €▲ 10 % | 6136 €▲ 9,1 % | 5624 €▼ 8,3 % |
| Числата се събират | 10 от 14 | 12 от 15 | 8 от 12 | 13 от 16 | 10 от 10 | 13 от 16 |
| Документи | Файл 1 ↗Файл 2 ↗ | Файл 1 ↗Файл 2 ↗ | Файл 1 ↗Файл 2 ↗ | Файл 1 ↗Файл 2 ↗ | Файл 1 ↗Файл 2 ↗ | Файл 1 ↗Файл 2 ↗ |
Една колона на година, събрана от всички документи за годината (балансът, отчетът за приходите и разходите и приложенията са отделни файлове в регистъра). Числата са разчетени автоматично от сканираните отчети и са в евро; отчетите в левове са превърнати по фиксирания курс 1 € = 1,95583 лв. „Числата се събират“ показва колко от сборовете на формите на НСИ се потвърждават от прочетените редове; зелена стрелка значи „по-добре“, затова по-малките задължения са зелени. При съмнение отворете документа.